RU

Ступку в театрі ім.Франка змінив Мойсеєв, - наказ Мінкульту

25.07.2012, 12:03
Ступку в театрі ім.Франка змінив Мойсеєв, - наказ Мінкульту - Фото
Станіслав Мойсеєв. Фото: tsn.ua
25 липня 2012 року наказом міністра культури України Михайла Кулиняка виконуючим обов'язки художнього керівника Національного академічного театру ім. Івана Франка призначено Станіслава Мойсеєва. Про це повідомила прес-служба Міністерства культури.

До цього Станіслав Мойсеєв працював художнім керівником-директором Молодого театру. Він буде в.о. художнього керівника до тих пір, поки не призначать художнього керівника.

Нагадаємо, за словами актора Богдана Бенюка, перед смертю Богдан Ступка написав листа Віктору Януковичу з проханням призначити нового керівника театру, якому він віддав не один десяток років. Бенюк підкреслив, що колектив закладу культури хоче бачити на посаді художнього керівника не сторонню людину або новачка, а того, хто знайомий з театральною кухнею зсередини.

Нагадаємо, Богдан Ступка помер 22 липня на 71 році життя. В театрі ім. Івана Франка він пропрацював 34 роки, причому з 2001 року до останніх днів життя був його художнім керівником. Що стосується Мойсеєва, то він раніше співпрацював з сином Богдана Ступки Остапом. Зокрема, він задіяв Остапа у виставі "Московіада" за Андруховичем.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини