RU

Москва прощається з Олександром Барикіним

29.03.2011, 14:25

Попрощатися зі співаком і композитором Олександром Барикіним у московський Театр естради прийшли найвідоміші музиканти країни. Після траурної церемонії відбудуться похорони на Троєкуровському кладовищі.

Як передає ІТАР-ТАРС, на сцені встановили труну, а прямо перед ним поставили біло-помаранчеву гітару Барикіна, з якою він востаннє з'являвся перед публікою на концерті в Оренбурзі 25 березня. На фоні величезного пурпурного полотна розмістили невелику фотографію співака з чорною стрічкою. Зліва від труни сіли родичі музиканта та його найближчі друзі.

Майже годину люди йшли у Театр естради безперервним потоком. З О.Барикіним попрощалися Лев Лещенко, Юрій Антонов, Сергій Мазаєв, В’ячеслав Малежик, Ігор Саруханов, Олександр Іванов, Микола Расторгуєв, Лоліта Мілявська, Сергій Крилов, Володимир Матецький, Олексій Глизін, Сергій Мінаєв, Ксенія Стриж та багато інших.

Цивільна панахида почалася рівно опівдні (11 годин за київським часом, - ред.). Відкрив її Олександр Буйнов. "Я зараз стояв у Сашкіної труни і бачив, як люди реагують на те, що відбувається, - сказав співак. - Переважно вони напівпошепки говорили: "Дякую, Сашо".

Культура і мистецтво, шоу-бізнес: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини