RU

МНС Криму погрожує закрити фестиваль "КаZантіп"

11.08.2010, 14:15

Головне управління МНС в Криму збирається внести розпорядження про припинення діяльності молодіжного фестивалю "КаZантіп" через численні порушення техніки безпеки. Зокрема, через запуск фейєрверку на відкритті фестивалю в суботу і відсутність відповідальних за безпеку на воді на території місцевих пляжів. Про це "Новому регіону" повідомив начальник ГУ МНС в Криму Олександр Мазілін.

За словами О.Мазіліна, готуються відповідні документи і адмінпротоколи, що тягнуть за собою штрафи. При цьому він висловив здивування в зв'язку з позицією організаторів молодіжного фестивалю, які відмовляються співпрацювати з МНС і іншими контролюючими органами.

"Зрозуміло, що їм простіше - немає лісів, одні степи, але є ймовірність пожеж на тимчасових спорудах. А хто забезпечує безпеку на воді? Цим я також стурбований, тому що на мене покладені функції контролю. Раніше керівники "КаZантіпа" якось ішли на контакт, виконували всі заходи. Якщо вони взяли за правило "собака гавкає - караван іде", то у них це не пройде. Ми не дамо цього зробити. Максимально ми змусимо виконати всі заходи безпеки", - вказав О.Мазілін.

Начальник главку додав, що, незважаючи на тотальні перевірки підприємств, що торгують піротехнікою, і їх тотальне закриття, фейєрверки в Криму продовжують запускати.

"На жаль, субота (день відкриття фестивалю "КаZантіп", - ред.) показала, що не скрізь ми перекрили ці канали. Можливо, це було куплено зазделегідь, і зберігається у людей", – сказав він.

Зокрема, за словами О.Мазіліна, МНС вже оштрафувало і закрило ресторан в Ялті, який надав відвідувачам послуги з запуску піротехніки.

Лісові пожежі: добірка новин>>>
Культура і мистецтво, шоу-бізнес: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини