RU

Михалков знімає фільм про Столипіна в Києво-Печерській лаврі

15.03.2012, 14:12
Михалков знімає фільм про Столипіна в Києво-Печерській лаврі - Фото
Микита Михалков (фото - kplavra.kiev.ua)
У Національному Києво-Печерському історико-культурному заповіднику відбулися зйомки документального фільму Микити Михалкова.

Як повідомили ЛІГАБізнесІнформ в прес-службі лаври, відомий режисер на чолі знімальної групи телекомпанії "BCBG Production" прибув до Києва, щоб на замовлення телеканалу "Росія 1" почати зйомку історичного документального фільму про знаменитого реформатора царської Росії Петра Столипіна.

Зйомки частини фільму, в якому Микита Михалков виступає як керівник і ведучий, пройдуть на території Києво-Печерської лаври, на тлі її пам'яток, біля могили Петра Столипіна і в інтер'єрі виставки, присвяченої його пам'яті (корпус № 4 заповідника).

Петро Аркадійович Столипін (1862-1911 рр..) відомий, в першу чергу, як реформатор і державний діяч Російської імперії. На Столипіна було скоєно 11 замахів. Під час останнього, вчиненого в Києві Дмитром Богровим, Столипін отримав смертельне поранення, від якого через кілька днів помер. Похований на території Києво-Печерської лаври біля Трапезного храму.

Фільм знімається в рамках проекту, присвяченого проведенню року Росії і 150-річчю від дня народження Столипіна.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини