RU

Михалков збирає російських кінематографістів на надзвичайний з'їзд

13.03.2009, 11:27

Російський режисер Нікіта Михалков оголосив про скликання надзвичайного з'їзду Союзу кінематографістів 30-31 березня 2009 року. Про це повідомляє ІТАР-ТАСС.

"Як законно діючий голова Союзу кінематографістів Росії оголошую про скликання надзвичайного з'їзду Союзу кінематографістів 30-31 березня цього року у Гостинному дворі у Москві", - йдеться у розповсюдженій сьогодні заяві режисера.

За словами Н.Михалкова, на з'їзді буде представлено докладний звіт про діяльність Союзу за минулий період і проведено законні вибори органів управління. "Ми зможемо усунути зауваження, які були висловлені Мін'юстом РФ, і розглянути ключові питання розвитку нашого кінематографу", - впевнений він.

Нагадаємо, 18-19 грудня 2008 року зі скандалом пройшов сьомий з'їзд Союзу кінематографістів. Н.Михалков, що з 1997 року займав посаду глави Союзу, вимагав перенести з'їзд, вважаючи його нелегітимним. Однак в результаті було обрано нового голову СК Марлена Хуцієва.

У свою чергу, Н.Михалков домігся від Міністерства юстиції скасування всіх прийнятих на з'їзді рішень. Обидві сторони конфлікту - прихильники і противники Н.Михалкова - називають один одного незаконним керівництвом.

Культура і мистецтво, шоу-бізнес: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини