RU

Малюнок Пабло Пікассо викрадений на очах у відвідувачів галереї

06.07.2011, 11:11

Малюнок олівцем Пабло Пікассо "Голова жінки", що оцінюється в 200 тисяч доларів, в минулий вівторок посеред дня був викрадений з художньої галереї в Сан-Франциско (США, штат Каліфорнія).

Як передають Вести, представники поліції зазначають, що крадіжку здійснив добре одягнутий чоловік середніх років в темних окулярах. Не звертаючи уваги на інших відвідувачів, він зняв малюнок зі стіни, після чого поїхав на таксі, що чекало на нього неподалік. При цьому злочинець проігнорував виставлені в галереї картини Марка Шагала, Сальвадора Далі і велике керамічне блюдо, розписане Жуаном Міро, спокусившись невеликим розміром (25х20 см) витвору Пікассо.

Власник галереї Роуланд Вайнштейн визнав, що став жертвою власної необачності, оскільки розпорядився виставити малюнок на першому поверсі на вигляду у всіх відвідувачів.

Місцеві правоохоронні органи розповсюдили прикмети злодія в надії оперативно вийти на його слід. "Ми сподіваємося, що хто-небудь впізнає малюнок, якщо його побачать в руках особи, що проходить повз, або при спробі його продати", - зазначила офіційний представник міської поліції Елбі Есперанза.

У свій час малюнок, що датується 1965 роком, був подарований великим художником, засновником кубізму, своєму водієві.

Культура і мистецтво, шоу-бізнес: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини