RU

Міжнародна виставка еко-плакатів "4 Блок" відкрилася в Києві

20.04.2012, 12:23
Міжнародна виставка еко-плакатів
6bd10b6619cd61c589d3424111ae79db.jpg
Вперше в Києві з 19 по 29 квітня проходить масштабна виставка плакатів - VIII Міжнародна триєнале екологічного плакату "4 Блок". У восьме конкурсні змагання дизайнерів-графіків будуть об'єднані з просвітницькою екологічною діяльністю й соціальними акціями.

Як повідомили ЛІГАБізнесІнформ організатори триєнале, виставки плакатів розмістяться в декількох локаціях: в Інституті проблем сучасного мистецтва, Національній академії мистецтв України, Музеї сучасного мистецтва, Київському державному інституті декоративно-прикладного мистецтва і дизайну ім.Бойчука, Національному музеї "Чорнобиль".

Також в ці дні в Києві пройдуть художньо-екологічні акції, серія майстер-класів відомих дизайнерів, серед яких: Мартін Вудтлі (Швейцарія), Лекс Древинський (Німеччина), Віталій Шостя (Україна), Анна Наумова (Росія), Радован Дженко (Словенія ).

"4-й Блок" - це художньо-екологічний проект зі світовою географією й більш ніж 20-річною історією. Раз на три роки (триєнале) він демонструє досягнення світового плаката екологічного спрямування. Основна експозиція перших семи триєнале проводилася в Харкові і експонувалася, крім України, в Данії, Великобританії, Туреччині, Швейцарії, Німеччині, Польщі, Росії, США. В цьому році вперше триєнале пройде в Києві.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини