RU

Мінкультури пропонує узаконити відносини у сфері культури

08.06.2010, 17:45

У Верховній Раді зареєстрований проект закону "Про культуру", направлений на вдосконалення нинішніх механізмів реалізації держполітики і правових відносин у сфері культури. Розробка цього документа тривала більше десяти років.

Як повідомили ЛІГАБізнесІнформ у прес-службі Міністерства культури і туризму України, цей законопроект необхідно прийняти якнайшвидше, оскільки він стане базовим для сфери культури, закріпить умови і особливості оплати і стимулювання праці у культурно-творчій сфері.

Зокрема законопроектом пропонується встановити доплату за вислугою років працівникам клубних закладів і концертних організацій. За орієнтовними підрахунками, на ці цілі необхідно буде щорічно виділяти 235,1 млн. грн. У цей час такі доплати передбачені працівникам музеїв, закладів музейного типу, бібліотек і театрів.

Крім того, законопроектом передбачається підтримка вітчизняних виробників у сфері культури шляхом встановлення квот демонстрування і поширення вітчизняного культурного продукту на телебаченні, радіо, в кіно- і відеомережі, а також створення сприятливого режиму оподаткування культурного продукту і послуг.

Культура і мистецтво, шоу-бізнес: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини