RU

Міка Ньютон у фіналі "Євробачення" заспіває під номером 23

13.05.2011, 12:55
Міка Ньютон у фіналі
4456a53576021232c086e5976e844c0b.jpg

Міка Ньютон у фіналі "Євробачення" заспіває під номером 23

Учасниця від України Міка Ньютон з піснею "Angel" виступить у фіналі "Євробачення" у Дюссельдорфе під номером 23.

Першим на сцену європейського пісенного конкурсу вийде Paradise Oskar з Фінляндії з піснею "Da da dam", за ним виступлять Діно Мерлін з Боснії і Герцеговини з піснею "Love in Rewind", "A Friend in London" з Данії з піснею "New Tomorrow", Евеліна Сашенко з Литви з піснею "C'est Ma Vie" ("Це моє життя") і Катя Вольф з Угорщини з піснею "What About My Dreams" ("Як щодо мого марення?").

У другій п'ятірці виступить група "Jedward" з Ірландії з піснею "Lipstick", Ерік Сааде з Швеції з піснею "Popular", Геттер Яані з Естонії з піснею "Rockefeller Street", Лукас Йоркас з Греції з піснею "Watch My Dance" і Олексій Воробйов з Росії з піснею "Get You".

Потім на сцену "Євробачення" вийдуть учасники від Франції Аморі Вассілі з піснею "Sognu" ("Мрія"), Італії - Рафаель Гуалацці з піснею "Madness of Love", Швейцарії - Ганна Россінеллі з піснею "In love for a while", Великобританії - група "Blue" з піснею "I Can" і Молдови - група "Zdob si Zdub" з піснею "So Lucky".

Учасниця від Німеччини, переможниця "Євробачення-2010", Lena виступить під номером 16 з піснею "Taken By A Stranger".

Після неї на сцену конкурсу вийде група "Hotel FM" Румунії з піснею "Change", Надін Байлер з Австрії з піснею "The Secret Is Love" ("А секрет - це любов"), дует Нігяр Джамал і Ельдара Гасимова з Азербайджану з піснею "Running Scared" і Майею Кеуч з Словенії з піснею "No One".

Потім честь своїх країн на "Євробаченні" будуть захищати група "Sigurjуn's Friends" з Ісландії з піснею "Aftur Heim" ("Зворотно додому"), Люсія Перез з Іспанії з піснею "Que me quiten lo bailao", Міка Ньютон з піснею з піснею "Angel", вокалістка з Сербії Ніна з піснею "Caroban" і група "Eldrine" з Грузії з піснею "One More Day" ("Ще один день").

Виступ Міки Ньютон у другому півфіналі "Євробачення">>>

Фоторепортаж "Україна вийшла у фінал "Євробачення">>>

Міка Ньютон: біографія та добірка новин>>>
Євробачення: добірка новин>>>
Культура і мистецтво, шоу-бізнес: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини