RU

Людмила Гурченко відзначає ювілей

12.11.2010, 10:38

В народної артистки СРСР Людмили Гурченко сьогодні ювілей. Але, як влучно кажуть її колеги, "Людмилі Марківні - завжди 28 років". Цьому віку вона і намагається відповідати - актриса як і раніше струнка і елегантна, а в цьому році ще й зважилася на дебют, ставши початківцем режисером.

Як передає ІТАР-ТАРС, хоч на рахунку Л.Гурченко майже сто ролей в кіно, як постановник вона виступила вперше. Її фільм "Строкаті сутінки" з початку листопада вже можна побачити на московських екранах.

У картині розказано про молодого сліпого піаніста (Дмитро Кубасов), в житті якого з'являється знаменита співачка і актриса Ганна Семенова (Л.Гурченко). Фільм заснований на реальних подіях: Л.Гурченко дійсно багато років допомагає талановитому хлопчику-музиканту Олегу Аккуратову з Армавіра.

"Я ніколи не думала бути режисером, у мене і думок таких не було. Так трапилося, що постановник, який повинен був знімати цю стрічку, відмовився від роботи за тиждень до початку зйомок, і мені довелося все взяти на себе", - сказала ювіляр.

У картині Л.Гурченко також виступила як композитор і автор сценарію.

Культура і мистецтво, шоу-бізнес: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини