RU

Ляпіс Трубецький отримав посвідку на проживання в Україні

26.05.2015, 10:42
Ляпіс Трубецький отримав посвідку на проживання в Україні - Фото
Антон Азізбекян (праворуч) і Сергій Міхалок (в центрі). Фото - Мінкультури
Лідер групи "Brutto", колишній фронтмен "Ляпіса Трубецького" Сергій Міхалок і продюсер Антон Азізбекян отримали посвідчення на постійне проживання в Україні.

Як повідомляє прес-служба Міністерства культури, за дозволом на імміграцію в Україну громадяни Білорусі Сергій Міхалок і Антон Азізбекян звернулися через перешкоди у творчій діяльності, які вони пов'язують зі своїми публічними заявами про підтримку Революції гідності.

У січні цього року віце-прем'єр В'ячеслав Кириленко подав клопотання в МВС з проханням надати дозвіл на проживання для двох артистів як діячів культури, імміграція яких відповідає інтересам України, щоб підтримати імідж України як держави, в якій гарантовані можливості для вільного вираження своїх поглядів і переконань, у тому числі через творчу діяльність, а також врахувати в цьому рішенні позицію групи з підтримки українців під час Майдану і їх внесок у розвиток української музики.

Посвідка на постійне проживання дає іноземцям право постійно проживати в Україні і користуватися тими ж правами і свободами, а також нести такі самі обов'язки, як і громадяни України, за винятками, встановленими Конституцією, законами чи міжнародними договорами України (право обирати і бути обраними до органів влади, працювати на державній службі і т.д.).

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГАБізнесІнформ в Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини