RU

Лауреати премії ім. Шевченка викликали Януковича на відверту розмову

12.03.2011, 10:30
Лауреати премії ім. Шевченка викликали Януковича на відверту розмову - Фото
2b59f37dc62c625cd96d9eb6ec49241b.jpg

Лауреати премії ім. Шевченка викликали Януковича на відверту розмову
Лауреати Національної премії ім. Шевченка просять Президента України Віктора Януковича зустрітися з ними з нагоди 50-річчя заснування вищої творчої нагороди - Шевченківської премії. Про це йдеться у листі, який сьогодні занесений у Президентську канцелярію.

"Ми, українські письменники, художники, композитори, діячі театрального і оперного мистецтва - лауреати Національної премії імені Т. Г. Шевченка, нині сущі в Україні, просимо вас зустрітися з нами з нагоди 50-річчя заснування вищої творчої нагороди - Шевченківської премії", - цитує лист УНІАН.

Лауреати Шевченківської премії впевнені, що цей ювілей - сприятлива нагода для обговорення невідкладних питань. "Ми переконані, що у цей ювілейний час вам, Вікторе Федоровичу, є що нам сказати, як і нам є чи поділитися з вами. Ми вперше звертаємося до вас, пане Президенте, з таким проханням і твердо віримо, що Ви поставитеся до цього з розумінням. Тому чекаємо визначеного вами дня зустрічі", - зазначено у листі.

Зустріч з главою держави ініціюють, зокрема, Левко Лук’яненко, Іван Драч, Ніна Матвієнко, Дмитро Павличко, і інш. Усього - більше 40 діячів культури.

Віктор Янукович: біографія та добірка новин>>
Культура і мистецтво, шоу-бізнес: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини