Лауреати премії ім. Шевченка викликали Януковича на відверту розмову

12.03.2011, 10:30
Лауреати премії ім. Шевченка викликали Януковича на відверту розмову - Фото
2b59f37dc62c625cd96d9eb6ec49241b.jpg

Лауреати премії вважають, що 50-річний ювілей заснування премії є "сприятливою нагодою для обговорення невідкладних питань" з главою держави. Під листом поставили підписи більше сорока діячів культури, літератури, мистецтва

Лауреати премії ім. Шевченка викликали Януковича на відверту розмову
Лауреати Національної премії ім. Шевченка просять Президента України Віктора Януковича зустрітися з ними з нагоди 50-річчя заснування вищої творчої нагороди - Шевченківської премії. Про це йдеться у листі, який сьогодні занесений у Президентську канцелярію.

"Ми, українські письменники, художники, композитори, діячі театрального і оперного мистецтва - лауреати Національної премії імені Т. Г. Шевченка, нині сущі в Україні, просимо вас зустрітися з нами з нагоди 50-річчя заснування вищої творчої нагороди - Шевченківської премії", - цитує лист УНІАН.

Лауреати Шевченківської премії впевнені, що цей ювілей - сприятлива нагода для обговорення невідкладних питань. "Ми переконані, що у цей ювілейний час вам, Вікторе Федоровичу, є що нам сказати, як і нам є чи поділитися з вами. Ми вперше звертаємося до вас, пане Президенте, з таким проханням і твердо віримо, що Ви поставитеся до цього з розумінням. Тому чекаємо визначеного вами дня зустрічі", - зазначено у листі.

Зустріч з главою держави ініціюють, зокрема, Левко Лук’яненко, Іван Драч, Ніна Матвієнко, Дмитро Павличко, і інш. Усього - більше 40 діячів культури.

Віктор Янукович: біографія та добірка новин>>
Культура і мистецтво, шоу-бізнес: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини

Тест. Хорошо ли вы знаете политическую кухню Одессы?