RU

"Латаття" Клода Моне продано з аукціону за $43,8 млн.

08.11.2012, 12:20
"Латаття" Клода Моне
Виручка за підсумками торгів "Мистецтво імпресіонізму і модернізму" склала $204,8 млн. З 69 творів мистецтва п'ять лотів були продані за суми понад $10 млн., 10 лотів - понад $5 млн., 31 робота - понад $1 млн. Про це ЛІГАБізнесІнформ повідомили в прес-службі аукціонного дому Christie's.

Фаворитом вечірнього аукціону став імпресіоністичний шедевр пензля Клода Моне під назвою "Латаття (водяні лілії)", що зображає вид на ставок в Живерні. Полотно написано в 1905 році, коли Моне працював над найбільш яскравою серією замальовок ставка, розташованого в його саду. Ця знаменита плеяда картин художника по праву вважається найбільш значущою в його творчості. З 1905 по 1908 роки Моне старанно створював по одній картині кожні три тижні, результатом чого стали більше 60 абстрактних композицій з видом на ставок. Найкращі роботи, включаючи згадане полотно, були відібрані для його виставки в Галереї Дюрана-Рюеля в Парижі в 1909 році, яка принесла Моне успіх, славу і матеріальний добробут.

Робота, продана за $43 млн. 762 тис. покупцеві з Америки, сягнула другої за величиною суми, відданої за твір Клода Моне на аукціоні.

Також вчора був встановлений світовий рекорд вартості на твори Василя Кандинського. Його "Ескіз до імпровізації №*" приватний покупець з Європи придбав за $23 млн. 42 тис.

Більш ніж за $13 млн. були продані полотна Хоана Міро "Картина (жінка з газетою і собакою)" і "Бюст жінки" Пабло Пікассо. $12,4 млн. віддав приватний покупець із США за скульптуру Костянтина Бракузі "Муза", більш ніж за $11,28 млн. пішла з молотка "Нога" Альберто Джакометті.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини