Кунс мав право копіювати роботу української художниці - ЗМІ

26.05.2017, 14:14
Кунс мав право копіювати роботу української художниці - ЗМІ - Фото
Фото: EPA

Представниця Джеффа Кунса Лорен Ротстейн запевнила, що робота художника "Балерина, що сидить" не є плагіатом

Представниця відомого американського художника Джеффа Кунса Лорен Ротстейн заявила, що у Кунса є ліцензія на використання роботи української скульпторки Оксани Жнікруп "Балерина Лєночка на пуфику" для створення його 14-метрової інсталяції алерина, що сидить". Про це повідомляє видання The Art Newspaper.

Надувна нейлонова скульптура Кунса буде виставлена біля Рокфеллер-центру до 2 червня 2017 року.

Грузинський художник Ладо Почхуа звернув увагу на те, що робота Кунса точно повторює порцелянову статуетку Жнікруп. "Збільшив (за допомогою асистентів, сам він ніколи ані пластиліну, ані олівця до рук не брав) порцелянову статуетку української майстрині Оксани Леонтіївни Жнікруп і виставив біля Рокфеллер-центру. Кунс настільки поганий і безнадійний, що поруч з ним навіть Зураб Церетелі виглядає як Джанлоренцо Берніні..."- написав Почхуа.

Оксана Жнікруп (31 січня 1931 - 1993) - український скульптор-фарфоріст, член Спілки художників України.

Джефф Кунс (21 січня 1955) - американський художник. Відомий своєю пристрастю до кітчу, особливо в скульптурі. Його роботи є одними з найбільш дорогих творів сучасних художників.

Підписуйтесь на аккаунт LIGA.net у Twitter, Facebook і Google+: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини

Как хорошо ты знаешь политическую кухню Николаева? Восемь вопросов с призами