RU

Коштовності Людмили Зикіної продані за мільйон доларів

05.03.2012, 15:46
Коштовності Людмили Зикіної продані за мільйон доларів - Фото
Людмила Зикіна була відомою любителькою ювелірних прикрас (фото: kino-teatr.ru)
Аукціонний дім "Гелос" влаштував розпродаж колекції коштовностей Людмили Зикіної, що зникли після смерті співачки. З молотка пішли 27 з 29 виставлених лотів, на загальну суму понад 31,5 млн. рублів.

Як пише Московський комсомолець, що покупців, які торгувалися, в залі виявилося не більше семи осіб, ставки вони робили зрідка, а основні учасники вважали за краще не світитися й брали участь в торгах через інтернет і по телефону. Їм і пішли всі 27 лотів.

Так, старовинна брошка 1871 року з діамантами й алмазами пішла за 350 тис.руб. при первісній вартості 90-150 тисяч. Підвіска й сережки з унікальними за величиною смарагдами, які, ймовірно, належали родині махараджей і були піднесені Людмилі Зикіної під час подорожі по Індії, пішли за 1,5 млн. при початковій вартості 700 тисяч. Кольє з 127 діамантами, яке подарував народній артистці президент Азербайджану, продали за 2 млн., за стільки ж пішли улюблені сережки Зикіної. Самий же дорогий примірник, ексклюзивні сережки з природними діамантами, пішов за 6,5 млн. рублів, що практично дорівнювало собівартості.

Під кінець аукціону, коли стали продавати прикраси подешевше, ставки стали підвищуватися до неймовірних цифр. Срібний браслет зі вставкою з жадєїта, первісно оцінюються в 4 тисячі рублів, був проданий за 3 мільйони 200 тисяч. Один з колекціонерів пояснив це тим, що "ті, хто зрізався на перших лотах, хочуть купити хоч що-небудь і викладають за дешеві речі набагато більше, ніж вони були готові зробити це спочатку".

Племінник легендарної співачки Сергій Зикін розповів, що слідство у справі про розкрадання прикрас ще йде. А на питання, чому для музею не залишили хоча б її сережки, він відповів, що не бачить в цьому сенсу, так як музей - це не показ ювелірних прикрас, у нього дещо інші завдання.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини