RU

Кошового одружили з "Юлією Тимошенко"

13.08.2008, 17:53

Із 24 серпня щонеділі телеглядачів "Інтеру" будитимуть учасники колективу "Квартал 95" Євген Кошовий (в народі - "Лисий") та Олена Кравець, яку всі знають як виконавицю ролі Юлії Тимошенко.

Як повідомляє прес-служба телеканалу "Інтер", щоб стати ведучими ранкового шоу "Україно, вставай!" Е. Кошовому та О. Кравець довелося одружитися, але лише на екрані. Їхні герої – сімейна пара, життя якої разом із музичними кліпами стане сюжетом недільної програми. Подружжя живе в новій квартирі трохи довше року. Чоловік – родом із Західної України, він безладний в деяких ситуаціях, але дуже добрий та іноді ображається. А ось Олена– з Ялти. У неї, як і в самої О. Кравець, економічна освіта, вона дуже романтична, і часом занадто багато працює.

Сценарій для програми "Україно, вставай!" пише авторська група "Кварталу 95" – Олександр Пікалов, Валерій Жидков та Олена Зеленська, а редагує його Володимир Зеленський. Він відвідує зйомки передачі і дає своїм колегам поради, як краще зіграти.

За словами творців проекту "Україно, вставай!, "програма є комедійним міні-серіалом з відеокліпами. У шоу не буде політичного гумору, лише побутовий: різні ситуації з життя подружніх пар. Деякі з них учасники "Кварталу" взяли з власного досвіду.


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини