RU

"Концертом вогню" на Співочому полі завершиться "Французька весна-2011"

26.04.2011, 12:30
5d0330ae95b6907399bed8f1e037cfd7.jpg

"Концертом вогню" на Співочому полі завершиться "Французька весна-2011"
Восьмий фестиваль "Французька весна" цього року завершиться масштабним вогненно-музичним видовищем у центрі Києва. На Співочому полі у Печерському ландшафтному парку відбудеться вулична вистава-закриття "Концерт вогню" від французької компанії "Ударні десантники", який планувалося провести ще у 2004 році на площі Незалежності.

У постановках "Ударних десантників" тісно переплітаються запалювальний ритм, музика і приголомшуючі піротехнічні ефекти. На віртуальному екрані ночі музиканти-піротехніки малюють округлості, спіралі і лінії, тоді як їхні сильні та гучні барабани відбивають і пришвидшують ритм, до останнього вибуху. Візуальна і звукова складові плюс ритм – ось основні інгредієнти цієї творчої хімії.

Все це чекає тих, хто прийде на Співоче поле 28 квітня о 21:00.

Нагадаємо, протягом квітня культурний фестиваль "Французька весна" знайомив Дніпропетровськ, Донецьк, Київ, Львів, Одесу і Харків із сучасним цирком і театром жесту, представляв джазові концерти, зустрічі з письменниками, ночі короткометражних фільмів, ретроспективи Ізабель Юппер і Амоса Гітая, а також багато іншого.

Культура і мистецтво, шоу-бізнес: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини