RU

Конкурс "Нова хвиля" залишається в Юрмалі та чекає Стінга

13.03.2012, 11:37
Конкурс
056f28313f5e82262740db89ba015ffd.jpg
Організатори конкурсу молодих виконавців "Нова хвиля" Ігор Крутой і Раймонд Паулс вирішили не змінювати місце його проведення. Сьогодні має відбутися підписання договору про співпрацю з міською владою Юрмали.

Як пише латвійська газета Час, на прес-конференції в Ризі Ігор Крутой розповів, що в проведенні "Нової хвилі" зацікавлені Сан-Ремо, Монте-Карло, Паланга, Кишинів і Казань, де фестиваль можна провести не гірше, ніж в Юрмалі. Однак вибір на користь латвійського курорту був зроблений завдяки Раймонду Паулсу, з ім'ям якого тісно пов'язана історія фестивалю.

"Наші домовленості 11-річної давнини про музичний фестиваль, який влаштовують два композитори, на який не впливають міністерства культури і який поза політикою, хотілося б зберегти", - підкреслив Крутой.

При цьому, за його словами, "Нова хвиля" є фестивалем з бюджетом в $ ,5 млн., а окупити вдається в середньому лише $5,6 млн. "Все інше, якщо не знаходимо спонсорів, ми доплачуємо самі. І тому розмови в тональності, яку задав мер Юрмали: мовляв, нікуди не подінуться - будуть проводити, це взагалі не розмова. Для мене це як червоне для бика ", - розповів він.

"Напевно, щоб зрозуміти, з ким ти жив, потрібно розійтися. В цьому тимчасовому розлученні з Юрмалою кожен показав своє обличчя. Для нас усіх це буде уроком взаємин. Якщо є бажання один одному поступитися, то точки дотику знайдуться ... Ми свій крок назустріч Юрмалі зробили. Спробуємо забути всі недомовки й почати з нуля ", - додав Ігор Крутой.

Що стосується програми концертів фестивалю "Нова хвиля", вона ще тільки формується. Проте вже відомо, що в день відкриття 24 липня виступить британський естрадний співак Том Джонс, в день виконання світового хіта - американський гітарист і вокаліст Джордж Бенсон, ведуться переговори з канадською співачкою й актрисою Неллі Фуртадо і класичними виконавцями. А в день закриття "Нової хвилі", 29 липня, в "Арені Рига" буде виступати Стінг.

Нагадаємо, раніше генеральний продюсер "Нової хвилі" Ігор Крутой зробив заяву про припинення співпраці організаторів конкурсу з міською владою Юрмали.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини