RU

Конкурс краси "Місіс Європа-2013" пройде в Одесі

22.10.2013, 17:11
Конкурс краси
Місіс Україна-2013 Олена Трібат (фото - Facebook)
З 17 по 22 листопада в Одесі пройде міжнародний конкурс краси "Місіс Європа - 2013" . Право проведення конкурсу в Україні завоювала одеситка Олена Мозолева, яка торік отримала титул "Міс Європа -2012". Про це пише газета  Сегодня.

У конкурсі вже зареєстровано близько 20 учасниць з Росії, Білорусі, Італії, Естонії, Бельгії, Греції, Грузії, Сербії, Польщі та Чорногорії. Україну представить одеситка Олена Трібат - володарка титулу "Пані Одеса" .

У перші дні пройдуть різноманітні акції, учасниці відвідають з подарунками дитячі будинки, а також заслухають доповіді на тему домашнього насильства над жінками та дітьми. Саме така тема міжнародного форуму у 2013 році. Фінал конкурсу краси відбудеться 21 листопада в одному з одеських концерт-холів

У фіналі передбачається чотири виходи учасниць - у національних костюмах, однакових сукнях, купальниках та вечірніх вбраннях.

"Місіс Європа" - щорічний міжнародний конкурс краси, в якому учасниці демонструють свої унікальні таланти. Це конкурс серед дружин і матерів, які протягом шести днів будуть боротися за звання справжньої жінки - красивої, розумної, успішної і милосердної. У конкурсі беруть участь жінки у віці від 19 до 40 років.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини