Конкурс Міс Україна змінює вимоги до зросту й віку дівчат

30.01.2019, 16:00
Конкурс Міс Україна змінює вимоги до зросту й віку дівчат - Фото
Міс світу 2018 Ванесса Понсе (фото - ЕРА)

Нові умови участі дають шанси більшій кількості дівчат поборотися за корону королеви краси, відзначають в національному комітеті

У конкурсі Міс Україна зможуть брати участь дівчата віком від 17 до 25 років, зростом від 168 см. Про такі зміни в переліку вимог до учасниць повідомляється на сайті конкурсу.

Рішення скоригувати обмеження за віком і зростом для учасниць було прийнято нацкомітетом Міс Україна після аналізу оновлених вимог трьох міжнародних конкурсів - Miss World, Miss Earth, Miss International.

До конкурсу Miss World допускаються учасниці від 17 до 27 років, а зріст повинен бути не нижче, ніж 166,7 см. У конкурсі Miss Earth вік учасниць від 18 до 25 років, зріст - від 167,64 см. У конкурсі Miss International вік від 17 до 27 років, зріст учасниць від 168 см.

Щоб відповідати вимогам всіх трьох конкурсів і щоб кожна з учасниць Міс Україна мала можливість отримати будь-яку з трьох корон, були визначені середні допустимі показники віку і зросту. І з 29 січня 2019 року до участі допускаються дівчата від 17 до 25 років, зріст від 168 см.

У попередні роки до участі в конкурсі допускалися дівчата віком від 17 до 24 років, зростом від 170 см.

У 2018 році на конкурсі Міс Україна розгорівся скандал. Переможниця конкурсу Вероніка Дідусенко приховала від організаторів свій сімейний стан, і її корону віддали іншій дівчині.

Читайте також: Названо нову Міс Україна - дівчина з Херсонської області: фото

Ольга Коптева
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини

"Я бы не выжила в ту зиму." Что снится в кошмарах психологам