RU

Комедія Охлобистіна "Соловей-розбійник" виходить у листопаді

13.11.2012, 16:12
Комедія Охлобистіна
Іван Охлобистін (фото - iinterni.com)
22 листопада 2012 року  в українських і російських кінотеатрах виходить у прокат комедія "Соловей-розбійник", виконавцем головної ролі і сценаристом якого виступив актор і священик, герой популярного серіалу "Інтерни" Іван Охлобистін.

Фільм "Соловей-Розбійник" - історія зухвалого романтика Севастіана Григоровича Соловйова, екс-віце-президента великого холдингу, який вирішив порвати з похмурим минулим і встати на лиху стежку нещадного і безглуздого російського бунту. Фільм зібрав цікаву акторську команду: Іван Охлобистін, Оксана Фандера, Євген Стичкін, Сергій Бадюк, Ігор Жижикін, Марія Голубкіна, Павло Прилучний, Олександр Стриженов.

Автор сценарію розповів, що ідея про створення комедії відвідала його на піку популярності. "Коли я став щільно зніматися в кіно, то подумав: напишу я сценарій, де можна було б і самому роль зіграти. Хвацьке що-небудь напишу. Про легендарну особистість. Вийшла красива епічна історія про те, що якщо ти досягаєш певного рівня розвитку своєї особистості, то зобов'язаний підпорядкувати себе служінню народу", - зазначив Охлобистін.

Нагадаємо, нещодавно Іван Охлобистін заявляв, що йому набридли зйомки в "Інтернах" і якщо вони скоро припиняться, він повернеться працювати священиком в свій прихід, а паралельно почне писати дитячі казки.

За матеріалами ЗМІ
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини