RU

Колектив київського дитячого театру вимагає звільнити Троїцького

18.11.2013, 15:23
Колектив київського дитячого театру вимагає звільнити Троїцького - Фото
Влад Троїцький (фото - ICTV)
У Київському муніципальному академічному театрі опери і балету для дітей та юнацтва розгорівся скандал: колектив висловив недовіру новому художньому керівникові Владу Троїцькому у відкритому листі, який підписали 300 співробітників театру.

В якості основних аргументів недовіри до роботи нового художнього керівника наводяться відсутність музичної освіти, відсутність досвіду роботи в музичному театрі, а також незаконність, на думку підписантів, призначення на посаду художнього керівника.

Невдоволення співробітників театру викликали і заяви Троїцького, зокрема, про намір перейменувати заклад в "Сковорода центр" і розвивати поряд з театром інші напрямки: центр сучасної хореографії і центр нової опери.

Співробітники театру виступають за збереження традицій і вказують на те, що репертуар створювався протягом 30 років, особлива увага приділяється т.зв. сімейним уявленням, спектаклів для юнацтва та вистав класичного репертуару. "Висока виховна місія закладу, особливості роботи театру опери та балету, висока відповідальність, яка лежить на працівниках театру, - все це вимагає ретельного підбору художнього керівника", - йдеться в заяві.

У зв'язку з цим колектив вимагає від Департаменту культури КМДА скасувати наказ про призначення Троїцького і провести конкурс на заміщення посади художнього керівника.

Нагадаємо, на цій посаді Троїцький змінив Раду Поклітару, який керував театром близько півтора років. Владислав Троїцький заснував Київський центр сучасного мистецтва "ДАХ", є президентом фестивалю сучасного мистецтва "ГогольFest".
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини