RU

Книга про Оксану Макар вийде восени - на замовлення німців

10.08.2012, 16:28
Книга про Оксану Макар вийде восени - на замовлення німців - Фото
Оксана Макар
Два відомих жителя Миколаєва - письменник Сергій Гаврилов та головний режисер ТРК "НІС-ТВ" Юрій Любар - напишуть книгу про Оксану Макар.

Як повідомляє  novosti-n.mk.ua з посиланням на Гаврилова, замовлення на написання книги надійшло від одного з найбільших західних видавництв з німецького міста Нюрнбернг. За словами Гаврилова, роман написаний вже приблизно на 40% і має робочу назву, але його автори поки воліють не розголошувати. "Це не "Американська трагедія" Теодора Драйзера, але, тим не менш, ми патріоти міста і ми хочемо, щоб наше місто не виглядало, як Чикаго. От і все. Адже місто Миколаїв дуже хороше", - зазначив письменник.

Він додав, що серед персонажів книги, крім головної героїні, будуть фігурувати адвокати, лікарі, журналісти, громадські діячі, завдяки зусиллям яких трагедія дівчини з маленького селища Луч не кинула в небуття, а сколихнула весь світ.

Гаврилов уточнив, що це художній твір обсягом близько 350 сторінок до 15 вересня має вже бути у замовника.

Нагадаємо, раніше про намір написати книгу про Оксану заявляла її мати Тетяна Суровіцька.

19-річну Макар згвалтували і намагалися спалити живцем в ніч на 9 березня. За її життя боролися кращі фахівці України та Європи, але 29 березня дівчина померла від кровотечі. Мучителі Макар ледь не уникли покарання - відразу після затримання двох із них відпустили. У зв'язку з тим, що історія викликала небувалий резонанс, гвалтівників затримали. Справа про згвалтування та вбивство Оксани Макар розглядається в Центральному районному суді Миколаєва.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини