RU

Киян запрошують на Великий антикварний салон-2011

06.12.2011, 16:10
Киян запрошують на Великий антикварний салон-2011 - Фото
Фото: artarsenal.in.ua
Великий антикварний салон - проект, який знайомить глядача з історичними раритетами, шедеврами світового мистецтва, унікальними музейними, корпоративними та приватними зібраннями.

Як повідомляє прес-служба Мистецького арсеналу, на четвертому за рахунком Великому антикварному салоні будуть представлені кращі антикварні галереї, салони, антикварні об'єднання й асоціації. Серед спеціальних проектів: "Музей-гість" і ретроспектива творів Віктора Зарецького.

"Музей-гість" - виставковий проект "Арсенал у Арсеналі" вперше представить у Києві унікальну старовинну зброю ХV-ХVIII ст. з фондів єдиного в Україні музею зброї "Арсенал" (Львів), зібрання якого є третім в Європі за своїм історичним значенням. Перлина колекції - обладунки "крилатих гусарів" - основної ударної сили військ Речі Посполитої XVII-XVIII ст., які також побачать відвідувачі.

Ретроспектива творів Віктора Зарецького (1925-1990) - знакового художника свого часу. Учасник дисидентського руху, художник-універсал, рафінований естет, який зумів виростити свій талант в суворому кліматі радянської партократії. Проект ініційований відомим мистецтвознавцем Олесею Авраменко.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини