RU

Київська влада повідомила кінотеатр "Жовтень" про виселення

31.07.2013, 12:45
Київська влада повідомила кінотеатр
Фото: molodist.com
Найстаріший київський кінотеатр "Жовтень" на Подолі знову опинився під загрозою виселення. Керівництво "Жовтня" пов'язує повідомлення про припинення оренди з тим, що в столиці проводиться реорганізація комунальних кінотеатрів в одну мережу.

"Нас вже попередили. Від департаменту комунальної власності ми отримали лист, в якому написано: "Відпрацьовується питання про припинення користування та виселення ТОВ "Кіноман" в судовому порядку ", - каже директор кінотеатру "Жовтень" Людмила Горделадзе.

За її словами, термін орендного договору закінчується в 2020 році, але міська влада готова розривати договір через суд. Горделадзе додала, що виселяти їх можуть у рамках реорганізації комунальних кінотеатрів.

У травні 2013 року Київрада ухвалила рішення про створення комунального підприємства при КМДА Київкінофільм, який має об'єднати кінотеатри "Братислава", "Київська Русь", "Лейпциг", "Ленінград", "Росія", "Флоренція", "Загреб" і кінотеатр ім . Шевченка. Київкінофільм стане правонаступником всіх прав і майна кінотеатрів.

За словами заступника голови КМДА Віктора Коржа, йдеться не про приватизацію кінотеатрів, а про повернення майна київської громадськості та під контроль депутатів і адміністрації. Він зазначив, що в деяких кінотеатрах укладені копійчані договору оренди. На уточнююче запитання, чи означає це припинення договорів з орендарями кінотеатрів, Корж зазначив, що по кожному випадку необхідно розбиратися індивідуально.

Але, за словами Горделадзе, просто приєднати "Жовтень" до Київкінофільму не вийде, оскільки його приміщеннями керує не комунальне підприємство, а ТОВ Кіноман, створене співробітниками кінотеатру.

За матеріалами Сегодня
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини