Київська влада повідомила кінотеатр "Жовтень" про виселення

31.07.2013, 12:45
Київська влада повідомила кінотеатр
Фото: molodist.com

За словами директора кінотеатру, дійсний до 2020 року орендний договір влади готові розривати через суд

Найстаріший київський кінотеатр "Жовтень" на Подолі знову опинився під загрозою виселення. Керівництво "Жовтня" пов'язує повідомлення про припинення оренди з тим, що в столиці проводиться реорганізація комунальних кінотеатрів в одну мережу.

"Нас вже попередили. Від департаменту комунальної власності ми отримали лист, в якому написано: "Відпрацьовується питання про припинення користування та виселення ТОВ "Кіноман" в судовому порядку ", - каже директор кінотеатру "Жовтень" Людмила Горделадзе.

За її словами, термін орендного договору закінчується в 2020 році, але міська влада готова розривати договір через суд. Горделадзе додала, що виселяти їх можуть у рамках реорганізації комунальних кінотеатрів.

У травні 2013 року Київрада ухвалила рішення про створення комунального підприємства при КМДА Київкінофільм, який має об'єднати кінотеатри "Братислава", "Київська Русь", "Лейпциг", "Ленінград", "Росія", "Флоренція", "Загреб" і кінотеатр ім . Шевченка. Київкінофільм стане правонаступником всіх прав і майна кінотеатрів.

За словами заступника голови КМДА Віктора Коржа, йдеться не про приватизацію кінотеатрів, а про повернення майна київської громадськості та під контроль депутатів і адміністрації. Він зазначив, що в деяких кінотеатрах укладені копійчані договору оренди. На уточнююче запитання, чи означає це припинення договорів з орендарями кінотеатрів, Корж зазначив, що по кожному випадку необхідно розбиратися індивідуально.

Але, за словами Горделадзе, просто приєднати "Жовтень" до Київкінофільму не вийде, оскільки його приміщеннями керує не комунальне підприємство, а ТОВ Кіноман, створене співробітниками кінотеатру.

За матеріалами Сегодня
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини

ИсторииЕва и псевдохалифат. Как украинка с детьми оказалась в сирийском лагере для беженцев