RU

Київська книжкова виставка вперше пройде під відкритим небом

30.04.2014, 15:30
Київська книжкова виставка вперше пройде під відкритим небом - Фото
1e5b106c13e7a63a503466d29ab6d5ba.jpg
Х Київська міжнародна книжкова виставка, запланована на 16-18 травня, вперше пройде на відкритому майданчику - біля Пасажу на Хрещатику. Про це повідомляє прес-служба Держкомтелерадіо.

У виставці очікується участь близько 60 вітчизняних і зарубіжних видавництв, а також поліграфічних та книготорговельних підприємств, дитячих літературних журналів і газет. Окремою експозицією будуть представлені книги, присвячені святкуванню 200-річчя з дня народження Тараса Шевченка.

На Хрещатику буде діяти і "Літературний салон", де можна буде поспілкуватися з відомими письменниками Іваном Драчем, Андрієм Курковим, Леонідом Горлачом, Анатолієм Качаном, Галиною Тарасюк, а також з талановитими новачками на літературній ниві. Щодня в салоні будуть проходити презентації книжкових новинок, літературні зустрічі, круглі столи, семінари, автограф-сесії , відкриті дискусії з питань мистецтва книги і проблем книговидання.

В рамках виставки відбудеться церемонія нагородження переможців конкурсу "Краща книга України 2013 року" та лауреатів міжнародних книжкових конкурсів.

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГАБізнесІнформ у Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини