RU

Київський міжнародний кінофестиваль пройде під відкритим небом

26.08.2011, 14:53
Київський міжнародний кінофестиваль пройде під відкритим небом - Фото
6d3d37568793b018a1a04f9a29416c94.jpg

Київський міжнародний кінофестиваль пройде під відкритим небом

Кінопокази та основні події ІІІ Київського міжнародного кінофестиваля (17-22 вересня) в цьому році будуть проходити у форматі open air, а володаря Гран-прі конкурсу повнометражних фільмів замість традиційного журі визначатимуть глядачі. Серед зоряних гостей чекають Майкла Медсена та Марка Дакаскоса.

Як повідомляє прес-служба Kievfilmfest, з більш ніж 400 заявок міжнародна група експертів відібрала в конкурсну програму 8 повнометражних кінострічок з різних країн. Серед них - новий фільм українського режисера Юрія Іллєнка "Той, хто пройшов крізь вогонь" і 25 короткометражних стрічок.

Очікується яскраве сузір'я голлівудських, європейських та російських акторів, режисерів і продюсерів. Підтвердили свій візит у Київ один з найулюбленіших акторів Тарантіно Майкл Медсен, зірка "Скажених псів", "Міста гріхів" та "Вбити Білла", а також відомий актор і майстер бойових мистецтв Марк Дакаскос ("Братство вовка", "Тільки найсильніші", "Драйв", "Американський самурай").

Короткометражні стрічки, як і раніше, будуть оцінювати експерти. Журі короткого метра очолить продюсер фільмів Фелліні Анжело Джакомо, який співпрацював також з легендами італійського кіно Роберто Росселліні та Марчелло Мастроянні. Ретроспектива фільмів за участю Мастроянні також є в програмі фестивалю.

Будуть представлені як фільми-дебюти, так і нові твори вже відомих майстрів.

Зі слів генерального продюсера Kievfilmfest Федіра Крата, організатори не мають наміру обмежуватися стандартним переліком кінопоказів та врученням нагород з традиційною ходою зірок по червоній доріжці. "Ми ставимо амбіційні цілі відкривати нові імена, піднімати гострі проблеми суспільства і залучатися до їх рішення. Здійснювати добродійні проекти і допомагати молодому поколінню талановитих режисерів і сценаристів в творчій реалізації", - зазначив генпродюсер фестивалю.

Відрізняється Kievfilmfest і своєю соціальною програмою, розробленою спільно з ООН, яка складається не тільки з показу фільмів на теми прав людини, захисту дитинства, здоров'я нації, збереження світу, але й цілого ряду заходів суспільного значення.

В основу оригінальної концепції кінофестивалю закладено синергію кіномистецтва та музики. Конкурсна програма, а також спеціальний позаконкурсний блок "Музика в кіно" III Київського міжнародного кінофестиваля формується таким чином, щоб якомога ширше розкрити багатогранність музичного впливу на кінематограф, продемонструвати його потенціал, привернути увагу до майстерності кінокомпозиторів.

Культура і мистецтво, шоу-бізнес: всі новини>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини