RU

Київ представив претендентів на звання див України

20.07.2010, 14:20

Учасниками акцій "7 чудес України: замки, фортеці, палаци" від Києва стали Маріїнський палац, Кловський палац і найбільш потужна фортифікаційна споруда столиці - Київська фортеця. Про це ЛІГАБізнесІнформ повідомили у прес-службі організатора акції, віце-спікера парламенту Миколи Томенка.

Оглядаючи об'єкти, що представляють на конкурсі столицю, М.Томенко зазначив: "Як не парадоксально, але київські об'єкти найменше відвідуються".

Зокрема М.Томенко переконаний, що реконструкцію Маріїнського палацу треба провести з серйозним обговоренням громадськості, експертів і фахівців, а потім вкладати зокрема і державні кошти. "Однак тільки за умови, що у відновленому палаці буде можливість проводити екскурсії для киян і гостей столиці", - додав він.

Віце-спікер зазначив, що у цьому плані позитивним є приклад керівництва Верховного Суду, яке "зробило перший крок" і вже почало проводити такі екскурсії у Кловському палаці, в якому знаходиться ВСУ.

Крім того, на думку М.Томенка, повною мірою не використовуються всі можливості Київської фортеці. Він вважає, що територію фортеці можна використати під проведення різного роду культурних заходів, зокрема концертів, презентацій, фестивалів.

Нагадаємо, під час другого етапу акції "7 чудес України: замки, фортеці, палаци" проходить представлення областями своїх номінантів на звання найкращих. У цей час на перемогу претендують 137 об'єктів з різних куточків країни. Напередодні Всесвітнього дня туризму і Дня туризму в Україні - 27 вересня 2010 року - відбудеться визначення 21 фіналіста акції. Переможці будуть визначені шляхом експертного і Інтернет-голосування до грудня поточного року. Внаслідок проведення акції будуть вибрані 7 чудових замків, фортець і палаців України, які перебувають під загрозою швидкого руйнування і зникнення.

Микола Томенко: біографія та добірка новин>>>
Культура і мистецтво, шоу-бізнес: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини