RU

Картину Репіна виставили на аукціон у Києві

09.04.2010, 13:55

З 10 по 16 квітня у столичній галереї "Вернісаж" відбудеться предаукціонна виставка живопису, декоративного мистецтва та іконопису, на якій будуть представлені роботи метрів українського і російського мистецтва ХІХ століття і європейських майстрів XVIII-XIX ст. Рідкісні примірники з колекції галереї і приватних зборів будуть виставлені на аукціон 17 квітня.

Як повідомили ЛІГАБізнесІнформ у прес-службі галереї, в експозиції представлені картини Миколи Глущенка, Тетяни Яблонської, Федора Коновалюка, Іллі Репіна (портрет молодої людини, середина 1891 року), Володимира Казанцева, Степана Ярового, класика радянського авангарду Олександра Лабаса (робота 1954 року), Абрама Маневича (його київський період), Альфреда Гірви, ікона Олександра Невського початку XIX ст. (Москва).

Також на виставці можна буде побачити і роботу радянського академіка Якова Ромаса - варіант його картини "Після лову", яка знаходиться у Третьяковській галереї у Москві, картини радянського імпресіоніста Миколи Баськакова, який увійшов до десятки найкращих художників СРСР, відомого кримського імпресіоніста Федора Захарова тощо.

Крім того, тут буде представлено портрет аристократки періоду після наполеонівських війн. На жінці - розкішне, багате оздоблення, яке стало популярним після війни Росії на Кавказі. Організатори аукціону зазначають, що немає доказів належності роботи пензля Брюллова, але зовнішня схожість з його манерою і період написання картини дають змогу сміливо передбачити, що це школа Брюллова.

Культура і мистецтво, шоу-бізнес: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини