RU

Картина Пікассо "Клод і Палома" продана за $28 млн.

05.11.2013, 10:40
Картина Пікассо
"Клод і Палома" (фото - christies.com)
Аукціонний будинок Christie's з 4 листопада проводить торги витворами мистецтва з колекції Яна Крюжье (1928-2008) - одного з найвідоміших у світі арт-дилерів. На продаж виставлені 30 творів Пікассо, а також роботи Василя Кандинського, Альберто Джакометті, Жоана Міро, Жана-Мішеля Баскії, Едварда Хоппера і інших майстрів. Всього представлено більше 150 лотів загальною вартістю майже $170 млн.

Як передає ІТАР-ТАРС, у перший день торгів було продано полотно "Клод і Палома" (1950 ) пензля Пабло Пікассо, на якому зображені діти художника. Покупець придбав картину за $28,2 млн. при оціночній вартості $9-12 млн.

Ще одна картина Пікассо - "Бюст чоловіка, який пише (автопортрет)" - була продана за $6,7 млн. На полотні, написаному в 1971 році, художник зобразив себе пильно дивиться на глядача із записником і ручкою в руці.

Експерти називають Пікассо одним з найдорожчих художників у світі . Його картини продаються на торгах за рекордні суми. У травні 2010 року на аукціоні Christie's полотно "Оголена на тлі бюста і зеленого листя" було продано більш ніж за $106 млн., ставши найдорожчим на той момент твором світового мистецтва.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини