RU

Картина художника з України продана в Лондоні за рекордною ціною

01.07.2013, 12:18
Картина  художника з України продана в Лондоні за рекордною ціною - Фото
"Кінь. Вечір". Мистецтвознавці Phillips так охарактеризували серію художника "Кінь": "вона обігрує контраст буколічних пейзажів з неоновими фарбами сучасного життя"
У ході денних торгів сучасного мистецтва Phillips, які відбулися 28 червня в Лондоні, живописець Анатолій Криволап втретє підтвердив свій статус найдорожчого українського художника за офіційними результатами продажів. Його робота "Кінь. Вечір" була продана за $186 200 і стала черговим рекордом в Україні.

Як повідомили ЛІГАБізнесІнформ в ArtAgentUkrGallery, попередньо експерти аукціонного дому Phillips оцінили роботу Криволапа в $76000 - $106000, що також стало рекордом - це найвищий естімейт в історії участі українського мистецтва на міжнародному арт-ринку.

Нагадаємо, на торгах Phillips в жовтні 2011 року ще одна робота з цієї серії - "Кінь. Нічь" - пішла з молотка за $124343. Найпершим рекордом Криволапа став продаж картини "Степ" на аукціоні Phillips Нью-Йорку в травні 2011-го за $98500.

Результат Анатолія Криволапа став № 2 у списку топ-лотів денних торгів Phillips, на яких були представлені роботи таких художників, як Андреас Гурськи, Ансельм Рейлі, Петро Укланськи, Вік Муніс, Рудольф Штінгель, Сінді Шерман, Деміен Хьорст та інші. Найдорожчою роботою торгів став об'єкт "Без назви" американського художника Кіта Харінга, проданий за $314 200.

Також на денних торгах сучасного мистецтва Phillips у Лондоні були успішно продані ще три твори українських художників Фотографічний принт Віталія та Олени Васильєвих "Neo-4" із серії "Neo" придбали за $60800.

Живопис закарпатського художника, куратора і теоретика мистецтва Павла Керестея Kids on Trees, Sit-in була придбана за $17100. За таку ж суму - $ 7100 - купили нову роботу Вінні Реунова Flash Art, Written & Directed by Quentin Tarantino з іронічною серії художника Culture Recycle, в якій представлені картини-паноптикум символів і знаків глобальної сучасної масової культури.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини