RU

Картина Кандінського вперше виставлена на український аукціон

07.12.2010, 12:45
Картина Кандінського вперше виставлена на український аукціон - Фото
7014730b9a704c0ee7fa5199c46fa782.jpg

У середу, 8 грудня, у Центрі сучасного мистецтва "М17" відбудеться відкриття предаукціонної виставки мистецтва "Авангард", яку проводить аукціонний будинок "Золотий перетин". Вперше в історії на українському аукціоні буде представлена робота Василя Кандінського.

"Абстрактна композиція" В.Кандінського, яка вважається однією з перших у світі творів абстракціонізму, створена на початку ХХ століття. Унікальна робота, яка стане головним лотом аукціону, розміром з лист А4, була оцінена експертами в $120-150 тисяч.

Картина Кандінського вперше виставлена на український аукціон

Усього у колекції аукціону "Золотий перетин. Авангард" зібрані 106 предметів живопису і скульптури українських, росіян і європейських художників, які у своїй творчості пішли шляхом, вперше прокладеним Кандінським. Колекція охоплює різні течії, тимчасові відрізки і географічні рамки авангарду, створюючи унікальну панораму цього напряму мистецтва, представленого у зборах найвидатнішими іменами.

Зокрема на предаукціонній виставці можна буде побачити роботи таких знакових художників, як Михайло Шемякін (абстракція "Тінь з дзеркалом"), Панас Заліваха ("Танець"), Василь Єрмілов (декоративний колаж "Проект інтер'єра магазина"), Мінас Аветісян ("Гаяне"), Анже Фалькі ("Astralisis").

Оцінити Кандінського та інші лоти до того, як вони перейдуть у володіння колекціонерів, зможуть всі охочі: предаукціонна виставка буде відкрита для публічного відвідування у приміщенні ЦСМ "М17" з 9 до 17 грудня (з 10:00 до 20:00, вхід вільний) за адресою: вул. Горького, 104.

Культура і мистецтво, шоу-бізнес: підбірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини