RU

Кабмін виділив 10 млн. грн. на добудування Меморіалу жертвам голодомору

04.02.2010, 15:36

Кабінет Міністрів виділив Українському інституту національної пам'яті 10 млн. грн. для завершення робіт з будівництва Меморіального комплексу пам'яті жертв голодомору в Україні. Про це йдеться у відповідній постанові Кабінету Міністрів України N71 від 27 січня 2010 року.

Зокрема порядок використання в 2010 році коштів стабфонду на ці цілі передбачає, що бюджетні кошти спрямовані на забезпечення художнього оформлення інтер'єру Залу пам'яті Меморіального комплексу пам'яті жертв голодомору в Україні і виконання додаткових робіт з ремонтування інженерних мереж, озеленення і благоустрою території.

Як зазначається у тексті документа, відповідні кошти передбачається виділити за рахунок залишку коштів стабілізаційного фонду станом на 1 січня 2010 року. Головним розпорядником бюджетних коштів є Український інститут національної пам'яті, розпорядником цих коштів нижнього рівня - Київська міськдержадміністрація.

Меморіал пам'яті жертв голодоморів відкрився у Києві у листопаді 2008 року. Пам'ятник виконаний у вигляді білої свічки висотою 32 метра і коштував 133 млн. грн. У квітні 2009 року "Свічку пам'яті" закрили на ремонт.

Голодомор: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини