RU

Кінопрем'єри в Україні: продовження фентезі "Люди Ікс" і комедія

22.05.2014, 09:55
Кінопрем'єри в Україні: продовження фентезі
Постер до фільму "Люди Ікс: Дні минулого майбутнього"

З 22 травня в український прокат виходять дві прем'єри: фантастичний бойовик "Люди Ікс: Дні минулого майбутнього" ​​в 3D, а також комедія "Подарунок з характером".

"Люди Ікс: Дні минулого майбутнього"

У майбутньому - табір для інтернованих, де живуть мутанти, котрі позбулися волі. У сьогоденні - безперервне протистояння з братством злих мутантів на чолі з Магнето. У минулому - можливість запобігти панування Вартових, а значить, прийдешню для мутантів ізоляцію. Завдяки своїм здібностям подорожувати в часі Кітті Прайд, яка живе в майбутньому, попереджає нинішніх мутантів про те, що їх чекає. Люди Ікс відправляють Росомаху в минуле, щоб змінити хід важливої ​​історичної події, яка може надати глобальний вплив на співіснування людей і мутантів.

Режисер: Брайан Сингер. В ролях: Майкл Фассбендер, Джеймс МакЕвой, Хью Джекман, Дженніфер Лоуренс.


"Подарунок з характером"

Міші тридцять років, він живе в крихітній однокімнатній квартирі на околиці Москви і працює в костюмі панди на дитячих святах. Все змінилося, коли його покликали на день народження до сина олігарха. Артему дев'ять років, і у нього є таємний план, допомогти здійснити який може тільки Міша. Заради цього хлопчик і панда відправляються в подорож через всю країну.

Режисер: Карен Оганесян. В ролях: Михайло Галустян, Артем Фадеєв, Федір Бондарчук, Катерина Климова, Микола Валуєв.


Відео: YouTube

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини