RU

Кінопрем'єри тижня: "Земля забуття" й три комедії

26.04.2012, 12:17
Кінопрем'єри тижня:
Ольга Куриленко у фільмі "Земля забуття" (фото: kino-teatr.ua)
З 26 квітня в прокаті стартує фільм "Земля забуття", французька комедія "1 +1", анімаційна 3D-комедія "Пірати! Банда невдах" і російська комедія "Няньки".

"Земля забуття"

Весілля молодої пари припало на день Чорнобильської катастрофи, і це назавжди змінило їх життя. Він - пожежник, якого покликали в саме пекло. Вона ж через багато років заробляє на життя, проводячи туристичні екскурсії в зоні відчуження. Поки одні приїжджають, інші від'їжджають, місцеві жителі знаходяться в стані анабіозу.

Режисер: Міхаль Боганім. У ролях: Ольга Куриленко, Анджей Хира, Ілля Йосипів, В'ячеслав Сланко, Тетяна Рассказова.

"1 +1"

Постраждавши в результаті нещасного випадку, багатий аристократ Філіп наймає в помічники людину, яка найменше підходить для цієї роботи, - молодого жителя передмістя Дрісса, який щойно звільнився з в'язниці. Незважаючи на те, що Філіп прикутий до інвалідного крісла, Дріссу вдається принести в розмірене життя аристократа дух пригод.

Режисери: Олів'є Накаш, Ерік Толедано. У ролях: Франсуа Клюзе, Омар Сай, Жозефін Де Мо.

"Няньки"

Валентина - жорстка, холоднокровна власниця великої туристичної фірми, якій належить вирішення складної задачі в країні, де жінку, незалежно від професіоналізму, не може чекати успіх у бізнесі - Туреччини. На допомогу вона викликає працівників свого уральського філіалу Діму і Мішу - безініціативних ледарів, які за нещасливою випадковістю опинилися єдиними співробітниками чоловічої статі. Передбачувана відпустка за кордоном обертається для безвідповідальних веселунів не тільки останнім шансом довести свою профпридатність і уникнути ганебного звільнення, а й становить загрозу для здоров'я й життя: за фатальним збігом обставин Миша і Діма залишаються один на один з трьома некерованими дітьми Валентини.

Режисер: Ашот Кещян. У ролях: Арарат Кещян, Аглая Шиловська, Олеся Железняк, Микола Наумов, Людмила Артем'єва.

"Пірати! Банда невдах"

Екранізація першої книги із серії романів письменника Гідеона Дефо, що розповідають про банду невдалих піратів. У першій частині пірати прибувають до Лондона, де знайомляться з молодим Чарльзом Дарвіном і шимпанзе на ім'я Містер Бобо, яке розмовляє, а також зіткнуться з ворогами, які хочуть їх знищити.

Режисер: Пітер Лорд.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини