RU

Кінопрем'єри тижня: фантастика "Морський бій" та "Риба моєї мрії"

19.04.2012, 11:14
Кінопрем'єри тижня: фантастика
Постер до фільму "Морський бій"
Кінотеатри запрошують на фантастичний бойовик "Морський бій", комедію "Проект Х: Дорвалися" від творців "Похмілля у Вегасі", романтичну комедію "Риба моєї мрії" з Еваном МакГрегором і російську комедію "Побачення" з лідером групи "Uma2rmaH" в головній ролі .

"Морський бій"

Збулася мрія людства - існування позаземного життя більше не піддається сумніву. Однак метою інопланетян є зовсім не дружній контакт, а захоплення нових територій. І тепер інтернаціональний флот землян змушений вступити в нерівну сутичку з армадою кораблів невідомого походження, які вчинили посадку в океані.

Режисер: Пітер Берг. У ролях: Тейлор Кітч, Ліам Нісон, Джесс Племонс.

"Проект X: Дорвалися"


В центрі історії троє однокласників, які вирішили влаштувати круту вечірку й  прославитися на всю округу. Природно, утримати події під контролем у них не вийшло, і тусовка розростається настільки, що зупинити її вже нікому не під силу.

Режисер: Німа Нурізаде. У ролях: Томас Манн, Олівер Купер, Джонатан Даніель Браун, Майлз Теллер, Кірбі Блісс Блантон, Дакс Флейм.

"Риба моєї мрії"

Доктор Альфред Джонс з лондонського Центру рибальства отримує від якогось таємничого шейха дивну пропозицію: ввести в Ємені спортивні змагання з ловлі лосося. Доктор Джонс відмовляється, але абсурдний з наукової точки зору проект попадається на очі британським політикам, які угледіли в пропозиції шейха майже необмежені можливості. І тут починається бурхлива епістолярна діяльність усіх персонажів від прем'єр-міністра до стенографісток, ловля лосося в якій не має ніякого значення, крім як відволікти громадськість від більш важливих речей, наприклад, від війни в Іраку. Доводи доктора Джонса про гучний провал гучного проекту нікого не хвилюють, втім, герой продовжує намагатися жити своїм життям, будучи спочатку пішаком, а потім і жертвою політичної гри.

Режисер: Лассе Халлстрем. У ролях: Еван МакГрегор, Емілі Блант, Крістін Скотт-Томас.

"Побачення"

Якби Дмитро Горін знав, чим обернеться побачення з подругою сестри Ганною, то навряд чи коли-небудь навіть подивився в її бік ... А починалося все просто чудово - чарівна Ганна супроводжує його на ділову вечерю з важливими партнерами, від вирішення яких залежить подальша кар'єра Горіна як хірурга. Але хто ж знав, що алкоголь діє на Анну самим непередбачуваним чином? Взявши на груди зайвого, вона йде в п'яний чад, і вечір виявляється остаточно зіпсований. Хоча ні, далі - гірше. З легкої подачі п'яної дамочки Діма позбавляється роботи, свого мотоциклу й ледь не позбавляється волі, його весь час переслідує шафоподібний шанувальник Ганни, явно має намір усунути конкурента, і це шалене побачення переростає в справжній фарс з найнесподіванішими наслідками.

Режисер: Юсуп Бахшієв. У ролях: Володимир Кристовський, Катерина Климова, Олена Бабенко, Григорій Сіятвінда.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини