RU

Кінопрем'єри тижня: "Американський пиріг", "Шпигун", "Титанік 3D"

05.04.2012, 11:18
Кінопрем'єри тижня:
Постер до к / ф "Американський пиріг: Знову разом"
З 5 квітня в українському кінопрокаті стартує продовження популярної молодіжної комедії "Американський пиріг: Знову разом", пригодницька драма "Шпигун" з Федором Бондарчуком, романтична комедія "Пастка для нареченої", російська музична комедія "Шапіто-шоу". Крім того, напередодні столітнього ювілею від дня трагічної загибелі "Титаніка" знаменита мелодрама Джеймса Кемерона виходить у форматі 3D.

"Американський пиріг: Знову разом"

Секрет успіху американського пирога - в складових рецепта: 300 грамів гумору, 200 грамів сексу, додати за смаком старих друзів і трошки перцю. Джим, Мішель, Оз, Стівен, Фінч, Надя і мама Стіфлера знову разом. І коли прийде час пояснювати нащадкам, звідки беруться діти, вони точно зможуть дати розгорнуту відповідь, спираючись на власний досвід.

Режисер: Джон Харвітц. У ролях: Шонн Вільям Скотт, Катріна Боуден, Джейсон Біггз, Кріс Клейн.

"Шпигун"

Весна 1941 року. У центрі Москви розгортається напружений поєдинок двох розвідок. Мета таємної операції Гітлера - дезінформувати Сталіна про плани нападу Німеччини на Радянський Союз. Старший майор Октябрський і лейтенант Дорін проти генія фашистського шпигунства. Сутичка на тлі великої історії, освітленій загравою прийдешньої війни. Фільм є екранізацією роману Бориса Акуніна "Шпигунський роман".

Режисер: Олексій Андріанов. У ролях: Данило Козловський, Федір Бондарчук, Володимир Епіфанцев, Віктор Вержбицький, Олексій Горбунов.

"Титанік 3D"


Молоді закохані Джек і Роза знаходять один одного в першому і останньому плаванні непотоплюваного "Титаніка". Вони не могли знати, що шикарний лайнер зіткнеться з айсбергом в холодних водах Північної Атлантики, і їх пристрасна любов перетвориться на сутичку зі смертю.

Режисер: Джеймс Кемерон. У ролях: Леонардо ДіКапріо, Кейт Уінслет, Біллі Зейн, Кеті Бейтс.

"Пастка для нареченої"


Актриса-суперзірка Лара хоче вийти заміж за свого привабливого британського бойфренда Джеймса й вважає, що сонний шотландський острівець Хегг є єдиним місцем у світі, де їх не знайдуть папараці. Але папарацці їх знаходять і, щоб збити їх зі сліду, Лара вирішує знайти підсадну наречену, на роль якої, на її думку, ідеально підійде місцева дівчина Кеті. Але коли Кеті і Джеймс зустрічаються, справа приймає несподіваний оборот.

Режисер: Шері Фольксон. У ролях: Еліс Іве, Келлі Макдональд, Девід Теннант.

"Шапіто-шоу"

Фільм поділений на чотири частини (новели "Любов і дружба" і "Повага та співробітництво"). Чотири пересічних історії подорожі до моря, чотири теми. Схожі сюжети новел розповідають про своїх героїв, які приїжджають в курортне містечко, і поворотних моментах, які змінюють їхнє життя. Історії розвиваються паралельно. В одній сходять з розуму від любові, в іншій переживають нерозуміння друзів, у третій намагаються звернути на себе увагу батька, в четвертій - вибудувати взаємовигідну ділове співробітництво. Кожен з героїв своєї історії в чужій представляється малопомітним персонажем.

Режисер: Сергій Лобан. У ролях: Петро Мамонов, Олексій Подольський, Віра Строкова, Сергій Кузьменко, Олексій Знаменський.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини