RU

Кіркоров вийшов зі складу журі "Євробачення"

15.05.2009, 12:04

Російський співак і продюсер Філіп Кіркоров заявив, що виходить зі складу професійного журі "Євробачення-2009". Своє рішення він пояснив тим, що дружні відносини між ним і деякими конкурсантами можуть викликати сумніви в об'єктивності рішень російської частини журі.

На думку Ф.Кіркорова, йому варто утриматися від участі у суддівстві в складі професійного журі, оскільки він бере дуже активну участь в житті конкурсу. Зокрема, з деякими конкурсантами, наприклад, з представником Греції Сакісом Рувасом, його зв'язують багаторічні дружні відносини.

"Звичайно, і я, і мої колеги чудово розуміємо, що для професіонала, коли він виставляє бали конкурсантам, ніякі особисті симпатії ролі не грають. Однак я не можу допустити навіть найменшої можливості сумнівів в об'єктивності професійного російського журі, тому ухвалив рішення вийти з його складу", - пояснив співак.

При цьому Ф.Кіркоров пообіцяв, що візьме участь у фіналі конкурсу, як коментатор російського ефіру.

Нагадаємо, що відповідно до змінених правил конкурсу, визначати переможців тепер будуть не тільки глядачі, але й професійне журі, очолити яке раніше довірили Ф.Кіркорову.

Фінал міжнародного пісенного конкурсу "Євробачення-2009" пройде у суботу, 16 травня, в московському спорткомплексі "Олімпійський". Автоматично в фіналі беруть участь країна-переможець торішнього конкурсу Росія і країни-фундатори конкурсу - Великобританія, Німеччина, Іспанія і Франція. З ними позмагаються 20 представників країн-переможців півфіналів.

Представниця України Світлана Лобода виступить в фіналі під номером 21.

Список всіх учасників фіналу "Євробачення-2009">>>
Євробачення: добірка новин>>>
Культура і мистецтво, шоу-бізнес: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини