RU

Кінопрем’єри тижня: "Знайомство з Факерами 2" і "Шамаханська царівна"

30.12.2010, 09:15

Кінопрем’єри тижня: "Знайомство з Факерами 2" і "Шамаханська царівна"

У переддень Нового року українські кінотеатри запрошують на прем'єру комедії "Знайомство з Факерами 2" з Робертом Де Ніро і Беном Стіллером, фантастичний 3D-фільм "Трон: Спадок", а також російський мультфільм "Три богатиря і Шамаханська царівна".

Комедія "Знайомство з Факерами 2"
Десять років, двоє дітлахів та незліченні випробування знадобилися Грегу для того, аби тесть частково примирився з його існуванням. Але після того як Грег, потрапивши у фінансову скруту, знаходить собі халтуру в фармацевтичній компанії, підозри Джека посилюються в геометричній прогресії. Коли все сімейство Грега і Пем, включаючи її колишнього коханого Кевіна, зберуться на день народження близнюків, Грегу доведеться довести скептично налаштованому Джеку, що він справжній господар в домі. Непорозуміння, стеження, місії під прикриттям - як все це допоможе Грегу пройти останнє випробування і стати новим главою сім'ї? Або довіру, що встановилася між родичами, буде підірвано... на краще?
Режисер: Пол Вайц. У ролях: Роберт Де Ніро, Бен Стіллер, Оуен Уїлсон, Джессіка Альба, Дастін Хоффман, Барбра Стрейзанд, Тері Поло, Бліт Деннер, Харві Кейтель, Лора Дерен.

Фантастика "Трон: Спадок"
Сем Флінн, технічно обдарований 27-річний син Кевіна Флінна, починає розслідувати зникнення свого батька і опиняється втягнутим до світу жорстоких програм і гладіаторських ігор, в якому його батько жив протягом 25 років. Разом з помічницею Кевіна він вирушає у ризиковану подорож вражаючим кибер-всесвітом, який став ще більш довершеним і надзвичайно небезпечним.
Режисер: Джозеф Косинськи. У ролях: Гаррет Хедланд, Олівія Уайлд, Джефф Бріджес, Майкл Шин, Джеймс Фрейн, Брюс Бокслейтнер, Серінда Свон, Емі Естерлі.

Мультфільм "Три богатиря і Шамаханська царівна"
Легендарна Шамаханська царівна, яка зводила з розуму багатьох царів і простих смертних, поклала око і на київського князя. Той захворів коханням дивним за нею. Але щоб доставити в повній цілісності цю диво-богиню до Київ-Граду, терміново з відпустки викликають всіх трьох богатирів: Альошу Поповича, Добриню Нікітіча та Іллю Муромця. Тепер трійця повинна вирішити, як бути далі? Начебто і чутки про царівну ходять невтішні, і князя шкода.
Режисер: Сергій Глезін.

Культура і мистецтво, шоу-бізнес: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини