RU

Кіноакадеміки визначилися, кому дістанеться "Оскар-2009"

18.02.2009, 10:58

Закінчилося голосування 5810 членів Американської академії кіномистецтва, які визначили лауреатів премії "Оскар-2009". Кожний член кіноакадемії мав право проголосувати за п'ять фільмів у порядку переваги.

Прийом бюлетенів за обрання володарів золотих статуеток за підсумками 2008 року закінчився у вівторок. Аудиторська компанія "Прайс Вотерхаус Куперс", яка веде підрахунок голосів на всіх етапах "оскарівських" перегонів, припинила прийом конвертів з волевиявленням академіків, і бюлетені, доставлені поштою після закінчення прийому, враховуватися не будуть.

Найближчим часом почнеться досить кропіткий підрахунок голосів, оскільки, відповідно до внутрішніх правил, члени кіноакадемії голосують без використання комп'ютерів.

Тепер два уповноважених керівних працівники компанії "Прайс Вотерхаус Куперс" - Бред Олтманнс і Рік Росас - проведуть підрахунок голосів, після чого заклеять результати у конверти. Ці два аудитори - єдині, кому будуть відомі імена володарів "Оскара" ще до моменту вручення золотих статуеток.

За словами Р.Росас, трапляється так, що лише кілька голосів відділяють переможців від тих, що програли. "У нас були неймовірно близькі результати. Я працюю у конкурсі вже вісім років і я буду перераховувати голоси по декілька разів", - сказав Р.Розас.

За традицією, аудитори на час обробки бюлетенів перебувають у засекреченому місці і не контактують із зовнішнім світом. Виготовляються два набори конвертів з іменами переможців, які доставляються до місця проведення урочистої церемонії різними маршрутами.

Оголошення володарів кінопремії "Оскар" відбудеться у неділю, 22 лютого, в кінотеатрі "Кодак" у Лос-Анджелесі.

Культура і мистецтво, шоу-бізнес: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини