RU

Кіноакадеміки визначили номінантів на "Оскар"

13.01.2009, 17:41

Завершилося голосування за визначення номінантів на премію "Оскар", які буде оголошено 22 січня. Майже шість тисяч експертів брали участь у складенні шорт-лістів претендентів на золоту статуетку.

Як повідомляє газета "Взгляд", члени Американської кіноакадемії у складі 5810 осіб мали відправити бюлетені вчасно, щоб пошта встигла доставити їх в термін аудиторсько-консалтинговій фірмі, яка проводить розсилку і прийом документів, а також підрахунок голосів на всіх етапах "оскарівських" перегонів. Така традиція існує з 1934 року. При цьому голоси академіків, що надійшли пізніше терміну, не враховуватимуться.

Відбір номінантів відбувається у спеціалізованих секціях кіноакадемії. Режисери голосують за режисерські роботи, актори відбирають акторські.

Імена номінантів на "Оскар" буде оголошено 22 січня в Театрі Самуеля Голдуїна у Беверлі-Хіллз, сама церемонія нагородження відбудеться 22 лютого у театрі "Кодак".

Головною особливістю нинішніх кіноперегонів, на думку фахівців, є відсутність явних фаворитів. Проте, серед головних претендентів на "Оскар" в категорії "Найкращий фільм року" називаються стрічки "Мільйонер із нетрів", "Підміна" і "Загадкова справа Бенджаміна Баттона".

Культура і мистецтво, шоу-бізнес: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини