RU

Гурт "Гайдамаки" зіграє на кінофестивалі Кустуріци

08.01.2009, 16:43

З 8 по 14 січня у сербському містечку Кустендорф, яке побудував знаменитий режисер Емір Кустуріца, вдруге відбудеться міжнародний фестиваль "Kustendorf Film&Music Festival". 10 січня на запрошення Е. Кустуріци на фестивалі виступить український гурт "Гайдамаки".

У "Kustendorf Festival" також візьмуть участь "Zdob si Zdub" з Молдови, "LaManoAjena" з Чилі, "Natty Bo and the Topcats" з Великобританії, "Lebi Sol" з Македонії, сербські колективи "Stribor Kusturica & Vrelo", Emir Kusturica & "The No Smoking Orchestra", фольклорний ансамбль "Svetozar Markovic". Виступ української групи заплановано на третій день фестивалю.

У цьому році "Kustendorf Film&Music Festival" представляє роботи молодих режисерів з 16 країн світу, шедеври відомих майстрів, картину "Марадона очима Кустуріци" і ретроспективу найкращих фільмів легендарного Джіма Джармуша, гостя фестивалю.

Свого часу для зйомок фільму Е. Кустуріци "Життя як чудо" поблизу маьловничого селища Мокра Гора було збудовано традиційне сербське село, яке вже п'ятий рік живе насиченим культурним життям.

Після концерту у Кустендорфі "Гайдамаки" відвідають фестиваль "EuroSonic Noorderslag" у Нідерландах - масштабний ярмарок музичної індустрії у центрі Гронінгені, один з найбільших світових виставок популярної музики.

Культура і мистецтво, шоу-бізнес: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини