RU

Групу "Тартак" не пустили на концерт в Польщі через одну пісню

12.04.2012, 10:49
Групу
Сашко Положинський та група "Тартак" (фото: tartak.com.ua)
Популярна українська група "Тартак" повинна була виступити на фестивалі в Польщі 17 травня цього року, однак люблінський мер Кшиштоф Жук скасував запрошення групи, мотивуючи це тим, що групу не захотіли слухати польські студенти.

Як передає ТСН, невдоволення поляків викликала пісня "Не кажучи нікому", з використанням у відеокліпі фотографій воїнів Української повстанської армії часів Другої світової війни.

"Студенти звернулися до нас. Це їхнє свято, вони мають право", - сказав люблінський голова. Раніше групу запросили міністр культури, міністерство закордонних справ і Національний культурний центр. Більш того, в мережі Facebook активісти пропонують висловити "Чітке ні "Тартаку" на сторінці із зображенням перекресленого портрета Степана Бандери.

"Неприємно, коли відміняються концерти ... Хотілося б виступити саме на цьому фестивалі, він традиційний, престижний, має потужний склад учасників. Там виступатиме моя улюблена група ... Так, ми співаємо в деяких піснях про людей, які захищали Україну від ворогів, і дуже прикро, що тоді іноді ворогами ставали наші сусіди, поляки. Але я не думаю, що факти з минулого ми будемо переносити в майбутнє", - прокоментував ситуацію лідер гурту Сашко Положинський.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини