RU

Група "Король і Шут" припиняє існування

14.08.2013, 15:58
Група
Зі смертю Михайла Горшенєва припиняється історія "КіШ" (фото - Іван Кобяков
Панк-гурт "Король і Шут" після смерті беззмінного лідера і вокаліста Михайла Горшенєва буде перейменована в "Північний Флот".

"Зараз настав час думати, що буде з групою далі, і ми прийшли до єдино вірного, на наш погляд, рішенням - красива і довга казка під назвою "Король і Шут" йде у минуле разом з одним з її творців, беззмінним лідером нашої групи, Михайлом Горшенєвим ", - йдеться в заяві, розміщеній на сайті групи.

При цьому за багато років зіграний колектив не розпадеться, а продовжить грати разом під назвою "Північний Флот" - на честь пісні, яка стала символом їхньої групи. Під цією ж назвою буде виданий майбутній альбом, який також буде присвячений Горшенєву.

"Оскільки сім'я Горшенєва висловила бажання, щоб група "Король і Шут" і далі існувала, але це неможливо зробити, з вже описаних причин, ми сподіваємося і надалі грати деякі старі пісні, якщо зможемо гідно їх заспівати", - кажуть музиканти.

Під нинішньою назвою "КіШ" до кінця року дадуть серію концертів пам'яті Горшенєва.

Нагадаємо, вокаліст і беззмінний лідер панк-гурту "Король і Шут" Михайло Горшенєв раптово помер19 липня 2013 у віці 39 років.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини