RU

Гройсман передав управління Одеською кіностудією Мінкультури

25.07.2017, 12:57
Гройсман передав управління Одеською кіностудією Мінкультури - Фото
засідання Кабміну
Кабмін передав Міністерству культури управління приватним акціонерним товариством Одеська кіностудія. Відповідне розпорядження від 19 липня 2017 № 496-р опубліковане на урядовому порталі.

"Погодитися з пропозицією Міністерства економічного розвитку і торгівлі про передачу Міністерству культури повноважень з управління корпоративними правами держави щодо приватного акціонерного товариства Одеська кіностудія (код згідно з ЄДРПОУ 33932816)", - йдеться в документі.

Фонду державного майна доручено здійснити в установленому порядку передачу в управління Міністерства культури пакета акцій, що належить державі в статутному капіталі приватного акціонерного товариства Одеська кіностудія.

У січні повідомлялося, що в керівництві Одеської кіностудії відбулися зміни: директор студії Андрій Звєрєв написав заяву на звільнення "за власним бажанням". Основним серед приватних акціонерів став Олександр Ткаченко (генеральний директор групи компаній 1+1), і управляти студією буде його команда.

Підписуйтесь на аккаунт LIGA.net у TwitterFacebook і Google+: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини