Голову Переяславського заповідника через телесюжет звільнять

Голову Переяславського заповідника через телесюжет  звільнять - Фото
07.03.2013, 17:00

Міністр культури відсторонив від посади гендиректора заповідника на час розслідування інциденту з продажем музейного експоната

Генеральний директор Національного історико-етнографічного заповідника "Переяслав" (м. Переяслав-Хмельницький Київської області) Павло Довгошия відсторонений від виконання посадових обов'язків після виходу в ефір сюжету на телеканалі 1+1, в якому він говорить про можливість продажу музейного експоната. Про це голова Мінкульту  Леонід Новохатько повідомив сьогодні на прес-конференції в Києві, передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ.

"За фактом телесюжету я сьогодні підписав указ про тимчасове відсторонення директора заповідника Переяслав-Хмельницький від обов'язків на момент розслідування", - сказав Новохатько.

Міністр додав, що надіслав листа генеральному директору телеканалу 1+1 Олександру Ткаченку з проханням передати Мінкульту матеріали, які використовувалися в телесюжеті.

Довгошия обіймає посаду гендиректора вже третій рік. Після його призначення на посаду ЗМІ писали про переполох в заповіднику Переяслав-Хмельницького. Повідомлялося, що деяких співробітників Довгошия звільняв, інші просилися звільнити їх самі. Гендиректор говорив, що всього лише хоче перерахувати фонди, музейники запевняли, що на них хочуть перекладати відповідальність за експонати, які пропадають.
Популярне