RU

ГогольFest розширює програму і вводить плату за вхід

13.08.2013, 17:43
ГогольFest розширює програму і вводить плату за вхід - Фото
856b8a6d1783084df660e77c9893e937.jpg
Шостий міжнародний фестиваль сучасного мистецтва ГогольFest відбудеться в Києві 13-22 вересня 2013 року на території експериментально-механічного заводу (станція метро Видубичі). Вперше цього року організатори вирішили ввести плату за вхід, щоб мати можливість розвивати фестиваль далі.

Президент фестивалю Владислав Троїцький відзначив, що введення плати пов'язано з відсутністю фінансових ресурсів, за рахунок яких можна було б проводити ГогольFest, і всі зібрані кошти будуть направлені на його розвиток. Вартість квитків становитиме 50 грн. в день відкриття та 20 грн. у вихідні дні.

Крім вже традиційних театральної, музичної, візуальної та кінопрограм, цього року будуть введені і нові:
CircFabrique - професійні артисти цирку і режисери будуть освоювати простір ГОГОЛЬFEST в пошуках найкращої колаборації з іншими видами мистецтва - театром і музикою, танцем і співом, а результат представлять у вигляді перформансу;
Танцювальна програма Кa Te T'ui - майстер-класи та перформанси;
Майстерні (MakeLAB) - принципово новий вид діяльності, ключовими проектами якого стане мобільна друкарня і 3D-лабораторія, в якій відвідувачі зможуть власноруч створювати предмети;
Еко-програма - продовження проекту "Зелений" Гоголь "- спрямована на розвиток екологічної культури і мислення і акцентована на еко-арт-проекти. Крім того, Еко включатиме спортивну програму, озеленення і Велобум.

Також будуть дитяча та освітня програми, з циклом майстер-класів та зустрічей з міжнародними фахівцями в різних сферах інноваційної діяльності.

Літературна програма ГОГОЛЬFEST цього року реалізує проект "Генезис", важливою складовою якого є літературно-мистецький перформанс, створений у співпраці з акторами театру "ДАХ".

В даний час вже підтвердили свою участь представники сучасного мистецтва з 20 країн світу. Прийом заявок триває до 29 серпня.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини