RU

Гайтана виступить на Євробаченні-2012 з кольоровим 3D шоу

24.05.2012, 14:03
Гайтана виступить на Євробаченні-2012 з кольоровим 3D шоу - Фото
Гайтана
Сьогодні, 24 травня, в Баку відбудеться другий півфінал Євробачення-2012, в якому виступить українська конкурсантка. Як повідомляє Перший національний, номер Гайтани передбачає кольорове 3D шоу. У ЗМІ з'явилася й інформація про те, що практично перед самим конкурсом в номер внесли незначні зміни. Згідно первісної версії, починати виступ повинен був танцюрист, який з'являється на сцені через великі екрани. Він одягнений в костюм з яскравими лампами. Режисери номера визнали, що залучати на себе увагу повинна Гайтана, тому першою на сцену вийде саме вона.

Як би там не було, суперники українки - не зі слабких. Першим виступить серб Желько Йоксимович - він збирається підкорити Баку з номером, де задіяна скрипка, гітара, флейта і рояль. Представниця Нідерландів (виступить третьою) Джоан Франка продемонструє незвичайний головний убір, Софі Маринова з Болгарії (восьмий номер) заспіває на тлі феєрверків, а Єва Бото з Словенії (дев'ятий номер) обіцяє показати в Баку одну з найбільш незвичайних суконь Євробачення.

Містичне шоу привезла зі Швеції фаворитка букмекерів Лорін (11 номер), акробатичний номер - грузин Анрі Джохадзе (12 номер). Словак Макс Джейсон май (15 номер) покаже піротехнічне шоу, а представник Норвегії Туджі втілить героя популярної комп'ютерної гри "Принц Персії".

Досьє на Гайтану
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини