RU

Гайтана обіцяє $5000 за вкрадені фотографії

20.01.2012, 13:37
Гайтана обіцяє $5000 за вкрадені фотографії - Фото
6b32bd706f134d260d32671eeb53fac9.jpg
Тому, хто поверне вкрадений фотоапарат, співачка обіцяє винагороду в $5 тисяч. Про це ЛІГАБізнесІнформ повідомили в музичному холдингу Lavina Music.

Нещодавно Гайтана разом зі своїм коханим - власником холдингу Lavina Music, продюсером Едуардом Клімом повернулися з відпочинку. Однак позитивні емоції і спогади були затьмарені неприємним інцидентом - в аеропорту у них вкрали фотоапарат, на якому знаходилися всі фотографії з відпочинку, а також особисті фото Гайтани разом з родичами із Конго.

"Я дуже засмучена з цього приводу, адже на фотоапараті були дуже гарні, яскраві фотографії з кращого місця на планеті, а також багато дорогих моєму серцю фото з моїми близькими. Не можу повірити, як хтось зміг так вправно, а головне непомітно вкрасти таку дорогу річ, на якій ми зберегли прекрасні миті з нашого сімейного відпочинку. Мені так хочеться повернути втрачені фото, що я готова заплатити за них будь-які гроші. Неймовірно сумно, адже з такого чудового відпочинку у нас залишилося лише кілька фотографій на телефоні", - каже Гайтана.

За словами Едуарда Кліма, після тривалого перельоту вони були трохи втомленими, тому й не помітили, як пропала сумка з фотоапаратом.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини