RU

Галину Вишневську поховали поряд з Мстиславом Ростроповичем

14.12.2012, 15:36
Галину Вишневську поховали поряд з Мстиславом Ростроповичем - Фото
Прощання з Галиною Вишневською відбулося вчора в московському Центрі оперного співу (фото - ЕРА)
Проводити Вишневську в останню путь прийшли сотні людей. У числі присутніх були її учні, політичні діячі та колеги легендарної артистки - музиканти. Попрощатися з Галиною Вишневською прийшли вдова першого президента Росії Наїна Єльцина, міністр культури Азербайджану Абульфаз Гараєв, співачки Маквала Касрашвілі, Ірина Богачова, Тамара Синявська, режисери Дмитро Бертман та Іван Поповськи, ректор Московської консерваторії Олександр Соколов, а також інші діячі мистецтва, - передає ІТАР-ТАРС.

Біля могили відбулася похоронна православна служба. Церковні піснеспіви виконав хор церкви Різдва Богородиці в Крилатському. Офіційних промов не було.

Нагадаємо, що громадянська панахида в московському Центрі оперного співу тривала вчора весь день, тисячі людей прийшли попрощатися з великою співачкою. Сьогодні ж відбулися відспівування і літургія в Храмі Христа Спасителя.

Галина Вишневська більше 22 років присвятила сцені Великого театру, створивши більше 30 жіночих образів у російських і західноєвропейських оперних шедеврах. Співала на всіх найбільших сценах світу (Ковент-Гарден, Метрополітен-опера, Гранд Опера, Ла Скала, Мюнхенська Опера та ін), виступаючи з найвидатнішими майстрами світової музично-театральної культури.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини